Pałac Wołodkowiczów

to zabytkowy budynek, zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz 4 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Kraków Główny oraz Galerii Krakowskiej. Ważny atut obiektu stanowi okoliczna komunikacja, która skupia blisko 20 połączeń linii tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo wzdłuż zachodniej elewacji budynku wiedzie jedyny deptak, który komunikuje dworzec kolejowy oraz galerię handlową ze Starym Miastem. Odległość z Pałacu do Rynku Głównego Starego Miasta wynosi jedynie 800 m.

Pałac Wołodkowiczów pochodzi z XIX wieku i tak jak dziesiątki zabytkowych miejsc w centrum Krakowa jest magnesem dla odwiedzających miasto turystów krajowych i zagranicznych, których roczna liczba sięga blisko 9 mln. Budynek Pałacu otaczają prestiżowe hotele, obiekty sakralne, muzeum, restauracje oraz zabytki. W północnej części Pałacu znajduje się Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego (emisariusz Komendy AK i Rządu RP w Londynie, wieloletni dyrektor Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa), który w porze zimowej zamienia się w sztuczne lodowisko oraz Galicyjski Kiermasz Adwentowy.

Dogodny układ pomieszczeń
Unikalne otoczenie otwartych przestrzeni butików połączone z wyjątkowym charakterem wnętrz spełni pragnienia najbardziej wymagających klientów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Pałac Wołodkowiczów to wyjątkowy, czterokondygnacyjny obiekt, w którym na ścianach pierwszego piętra wciąż można podziwiać ozdobne sztukaterie oraz parkiety z różnych gatunków drewna, będące pozostałością dawnego wyposażenia luksusowych wnętrz.